מדיחי כלים מעבדתיים

SMEG LOGO2.png
GW4060_4_edited.jpg
GW6010_5.jpg

אפשרויות לסידור פנימי

חברת Smeg האיטלקית היא מהחברות המובילות בעולם בייצור מדיחי כלים. לחברה קו ייצור בעל תפוקה של כ-1,000 מדיחים ביום.

Smeg מתמחה בייצור מדיחי כלים מעבדתיים שמשלבים בתוכם את מיטב הטכנולוגיה והמקצוענות והתוצאה מושלמת.

מדפסת - אפשרות לחיבור מדפסת להפקת דוח על פעולת ההדחה ובדיקה של שלבי ההדחה. המדפסת מפיקה דוח מלא וכולל על כל שלבי ההדחה.

תיכנות - לב המערכת הוא בקר מיקרופרוססור במפקח על פעולות המדיח ותפקוד המערכות השונות דרך לוח מקשים או PC או חיבור רשת. למערכת 4 רמות הפעלה מאובטחות.

תקשורת - בכל המדיחים החדשים של Smeg שני חיבורי תקשורת, האחד למדפסת והשני לחיבור PC. בעזרת תכנת תקשורת ניתן לתכנת תכניות הדחה ולנטר את פעולת המדיח.

ייבוש - מערכת ייבוש עם מחולל אויר חם ומפוח מזרימה אויר חם דרך מערכת השטיפה. הבקר מווסת את מהירות המפוח ואת עצמת החימום בהתאם לטמפרטורה בתא השטיפה.

עיבוי אדים - להורדה מהירה של האדים בתא ההדחה. מערכת זו מונעת פיזור אדים בחלל החדר וריח לא נעים בסביבת המדיח. כמן כן מונעת ביזבוז אנרגיה ושינויי טמפרטורה לא רצויים.

משאבות פריסטלטיות - להוספה של דטרגנט ונוזל ניטרול בכמות מדודה ומדוייקת. אפשרות להוספה של שתי משאבות נוספות לסודה קאוסטית, נוזל לדיכוי קצף, נוזלי חיטוי ועוד.

הדחה מושלמת - בזמן ההתקנה תיקבע איכות ההדחה בהתאם למוליכות המים כפי שיקבע המשתמש. אם מוליכות המים בשטיפה האחרונה לא טובה המדיח ייבצע עד 3 שטיפות נוספות.

איחסון - תא מיוחד הממוקם לצד גוף המדיח לצורך איחסון דטרגנט, נוזל ניטרול וחמרים נוספים הדרושים לפעולת המדיח.

סיום הדחה במקרה תקלה - במידה וקיימת דליפה מהמדיח חיישן הדליפה האופציונלי יגלה את הדליפה, יפסיק את פעולת המדיח ויפעיל את משאבת הניקוז.

חיבור לרשת - לצורך איסוף ורישום נתונים. בנוסף התחברות מרחוק לאיתור תקלות, פיקוח ובקרה על פעולת רכיבי המדיח השונים, מדידת טמפרטורות, רמת נוזלים ועוד.