top of page

צנטריפוגת דם

הצנטריפוגות מבית ירדן ביוטק – מסובבות ראשים

 אחת הצנטריפוגות הנפוצות ביותר כיום הינה צנטריפוגה לשקיות דם. מהי ומדוע הפכה לנפוצה יותר לאחרונה? על כך קראו הלאה.

מה עושה צנטריפוגה?

כפי שניתן להבין משמה, צנטריפוגה היא מכשיר העושה שימוש בכוח הצנטריפוגלי – אותו כוח וקטורי המתקיים כאשר גוף מסתובב סביב נקודת מרכז. כוח זה מאפשר לבצע לא מעט להטוטים בעולם הקסמים, אך במעבדה משתמשים בצנטריפוגה על מנת להפריד את המרכיבים השונים בתוך חומר נוזל כלשהו. כאשר מניחים בתוך הצנטריפוגה מבחנה מלאה בנוזל ומפעילים אותה, החומרים השונים המרכיבים את הנוזל נפרדים בהתאם למשקלם הסגולי – כך הם מופרדים ומסתדרים בשכבות, באופן בו חומר בעל משקל סגולי (או צפיפות) גבוה יותר, יהיה רחוק יותר ממרכז הסיבוב.

מדוע שמים בתוך צנטריפוגה דם?

ישנו גידול של שימוש בצנטריפוגה כיום להפרדת מרכיביו השונים של הדם. כן, הדם מורכב ממספר מרכיבים ואחד מהם, הפלזמה, משמשת כיום בתהליכים שונים של ריפוי ואף מסייעת בהפחתת כאבים במספר תחומים רפואיים הכוללים, למשל, רפואת ספורט, רפואה אסתטית, פציעות וחבלות שונות בגוף ואפילו ברפואת שיניים. רופאים כיום עושים שימוש בפלזמה של המטופל עצמו על מנת לסייע לו בתהליכי ריפוי טבעיים.

 

איזו צנטריפוגה לדם הכי תתאים למעבדה שלכם?

כמובן שהשלב הראשון בבחירת צנטריפוגה למעבדה שלכם הוא אפיון צרכי המעבדה. ברגע שתוכלו להגדיר מהן המשימות להם אתם מייעדים את הצנטריפוגה, תוכלו לקבוע איזה דגם ואלו תכונות מתאימים לכם בדיוק.

הנה רשימה חלקית של תכונות שעליכם להגדיר:

- נפח העבודה – יקבע את גודל הצנטריפוגה שתתאים לכם.

- סוג הפעולה שתבצעו – יקבע באיזו מהירות צריכה לעבוד הצנטריפוגה והאם נדרש קירור.

- התקציב שלכם – מבין כל הדגמים העונים על דרישות המעבדה, ישנו גם תמיד שיקול כלכלי.

 

הוסיפו לכך את סוג המבחנות בהן תשתמשו – אם אתם מבצעים בדיקות מאד מסוימות, יהיה קל מאד לאפיין ולמצוא את הדגם המתאים ביותר. ככל שנפח העבודה שלכם גדול יותר ומגוון הבדיקות שאתם מבצעים רחב יותר – כך תידרשו למצוא צנטריפוגה וורסטילית יותר עם יכולת לתת מענה לכל סוגי המשימות שאתם נדרשים לבצע בעזרתה.

צנטריפוגת דם

היכן ניתן לרכוש צנטריפוגה איכותית?

חברות המתמחות בציוד למעבדות הן נקודת הפתיחה שלכם בחיפוש אחר צנטריפוגה למעבדה שלכם, אולם כמו בכל תחום, גם בתחום ציוד למעבדות יש טווח נרחב של רמות מוצרים וזה עוד לפני שמשקללים את הוותק, את הניסיון ואת רמת השרות. כמובן שגם בתחום של ציוד למעבדות, חשוב לבחור בספק שקיים כבר זמן רב, אשר צבר ניסיון בתחום ולא פחות חשוב: מוניטין. אין כמו שם טוב שמאחוריו גם שרות איכותי ומקצועי. תמיד כדאי להעדיף גורם שניתן להשיג אצלו מוצרים איכותיים ואם צריך, להתייעץ עימו מבלי לחשוש – כי אמינות זה שם המשחק, ועל אמינות ואיכות אנחנו מקפידים במיוחד.

 

הכירו את ירדן ביוטק

אנו גאים לתת שרות למעבדות הפרושות ממטולה שבצפון ועד אילת הדרומית כבר 30 שנים, כאשר המומחיות שלנו הינה בתחום המכשור והציוד ההיקפי האיכותי ביותר למעבדות בתחומי הביולוגיה, הכימיה, ההנדסה והרפואה. את מגוון הצנטריפוגות האיכותיות שאנו משווקים תוכלו לראות מקרוב בהקלקה כאן. אם יש לכם מעבדה ואתם זקוקים לציוד היקפי ומכשור כלשהו – אנחנו הכתובת עבורכם.

 

דברו איתנו

החזון שלנו תמיד היה להוביל בתחום שלנו הן ברמה המקצועית והן באיכות ובשרות. את ההצלחה שלנו בנינו על בסיס איכות המכשור שאנו משווקים ואיכות השרות שאנו מעניקים. עבורנו עמידה בציפיות הלקוח היא תנאי סף – אנו תמיד שואפים להתעלות מעל לכך. אנו עוסקים ביבוא, שיווק ומתן שרות ותמיכה בתחום המכשור והציוד המדעי ואף התבססנו כמשווקים בלעדיים של מספר יצרני ציוד מובילים מן העולם. אם אתם עוסקים בתחומי הביולוגיה, דיאגנוסטיקה, ביו-טכנולוגיה, כימיה אנליטית או תעשייתית – אם אתם מכון לרפואה גרעינית – לכל אלו אנו יודעים לתת מענה מקצועי ואיכותי.

תוכלו לפנות אלינו בטלפון שמספרו 02-6511102 או לכתוב לנו לדוא״ל info@yarden-biotec.co.il , ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

bottom of page