top of page

מיקרוסקופ אופטי למעבדה

היכן תוכלו למצוא מיקרוסקופ מעבדה למכירה?

 

במעבדות לא מעטות עושים שימוש במיקרוסקופים. לרוב יאפיין מיקרוסקופ אופטי מעבדה לביולוגיה, אך ישנם עוד תחומים העושים שימוש במיקרוסקופים וכאשר מחפשים מיקרוסקופ חדש למעבדה, אחד השיקולים העיקריים יהיה הקפדה על מציאת ורכישת מכשור וציוד איכותיים. על מנת ללמוד עוד על מיקרוסקופים למעבדות וכיצד תדעו לבחור את הדגם המתאים ביותר עבור המעבדה שלכם – המשיכו לקרוא.

האם יש סוגים שונים של מיקרוסקופים?

כמובן. קיימים סוגים שונים של מיקרוסקופים אשר נועדו לתת מענה לתחומים שונים. ישנם מיקרוסקופים ביולוגיים המיועדים באופן ייחודי למחקרים בתחום הביולוגיה והרפואה. ישנם מיקרוסקופים פלורסנטיים המשמשים לזיהוי של מולקולות מסוימות שסומנו על ידי סמן פלורסנטי באורך גל מסוים, מיקרוסקופים מקטבים שמתוכננים לשמש את מי שעוסק בזיהוי גבישים ועוד. חשוב רק לזכור – לא כל המכשירים נבראו שווים ויש חשיבות רבה בבחירת הספק ממנו רוכשים את הציוד – אם רוצים להיות בטוחים שקונים מכשור מדויק, אמין ואיכותי.

 

האם כל המיקרוסקופים זהים?

לא. כפי שצויין, ישנן רמות שונות של מכשור למעבדה ואותו הדין לגבי מיקרוסקופים.  ההבדלים יבואו לידי ביטוי במספר היבטים. מיקרוסקופ הינו מכשיר משוכלל ביותר המאפשר לבחון לעומק פרטים וכמו בכל מכשור מעבדה, גם במשפחת מכשירים זו קיימת הירארכיה של דגמים הנפרשת על פני טווח לא קטן.

חשוב מאד, עבור כל מעבדה מקצועית, להתאים את הציוד שרוכשים לאופי ורמת העבודה שהוא יידרש לבצע. נקודת המוצא היא לבחור במכשיר מדגם שיכול לתת מענה לדרישות הגבוהות ביותר להם ישמש, וזאת על מנת להימנע מהגעה למצב בו אתם מתבקשים לבצע משימה ואין לכם את היכולת לעשות זאת.

מיקרוסקופ אופטי למעבדה

מה השיקולים בבחירת מיקרוסקופ חדש למעבדה?

קודם כל הגדירו את צרכי המעבדה שלכם. ברגע שאפיינתם את סוג המשימות להם אתם מייעדים את המיקרוסקופ, תוכלו לקבוע איזה דגם ואלו תכונות מתאימים לכם בדיוק.

הנה רשימה חלקית של מספר תכונות שעליכם לבדוק:

- תחום העיסוק – יקבע את סוג המכשיר הנדרש.

- רמת הדיוק הנדרשת – גם אם נצא מנקודת הנחה שתמיד תשאפו לרמת הדיוק הגבוהה ביותר, ישנן דרישות שונות בתחום ועליכם לדעת מה רמת הדיוק המקסימלית אליה צריך הציוד שתרכשו להגיע.

- החומרים שאתם בודקים – יקבעו את סוג המיקרוסקופ ואת יכולותיו ותכונותיו הספציפיות.

- התקציב שלכם – מבין כל הדגמים העונים על דרישות המעבדה, ישנו גם תמיד שיקול כלכלי.

 

היכן מומלץ לרכוש מיקרוסקופ איכותי?

חברות המתמחות בציוד למעבדות הן נקודת הפתיחה שלכם בחיפוש אחר הציוד ההיקפי והמכשור למעבדה שלכם – ובכלל זה גם מיקרוסקופ, אולם כמו בכל תחום, גם במקרה זה קיים טווח נרחב של רמות למוצר כה מקצועי. בתחום של ציוד למעבדות, חשוב לבחור בספק שקיים כבר זמן רב, אשר צבר ניסיון בתחום ולא פחות חשוב: מוניטין. אין כמו שם טוב שמאחוריו גם שרות איכותי ומקצועי. תמיד כדאי להעדיף גורם שניתן להשיג אצלו מוצרים איכותיים ואם צריך, להתייעץ עימו מבלי לחשוש – כי אמינות זה שם המשחק, ועל אמינות ואיכות אנחנו מקפידים במיוחד.

 

הכירו את ירדן ביוטק

אנו גאים לתת שרות למעבדות הפרושות ממטולה שבצפון ועד אילת הדרומית כבר 30 שנים, כאשר המומחיות שלנו הינה בתחום המכשור והציוד ההיקפי האיכותי ביותר למעבדות בתחומי הביולוגיה, הכימיה, ההנדסה והרפואה. את מגוון סוגי המיקרוסקופים האיכותיים שאנו משווקים תוכלו לראות מקרוב באתר שלנו על ידי הקלקה כאן. אם במעבדה שלכם זקוקים למיקרוסקופ איכותי – אנחנו הכתובת עבורכם.

 

דברו איתנו

החזון שלנו תמיד היה להוביל בתחום שלנו הן ברמה המקצועית והן באיכות ובשרות. את ההצלחה שלנו בנינו על בסיס איכות המכשור שאנו משווקים ואיכות השרות שאנו מעניקים. עבורנו עמידה בציפיות הלקוח היא תנאי סף – אנו תמיד שואפים להתעלות מעל לכך. אנו עוסקים ביבוא, שיווק ומתן שרות ותמיכה בתחום המכשור והציוד המדעי ואף התבססנו כמשווקים בלעדיים של מספר יצרני ציוד מובילים מן העולם. אם אתם עוסקים בתחומי הביולוגיה, דיאגנוסטיקה, ביו-טכנולוגיה, כימיה אנליטית או תעשייתית – אם אתם מכון לרפואה גרעינית – לכל אלו אנו יודעים לתת מענה מקצועי ואיכותי.

תוכלו לפנות אלינו בטלפון שמספרו 02-6511102 או לכתוב לנו לדוא״ל info@yarden-biotec.co.il , ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

bottom of page