top of page

מדפסת תוויות עברית לתרופות ועוד מטרות

מדפסת להדפסת תוויות

צריכים מדפסת תוויות עברית, אנגלית וברקודים? כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא. הכנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מדפסת תוויות – איך זה עובד, מהם השימושים בהן, והכין תוכלו למצוא מדפסת איכותית במחיר אטרקטיבי. כל הפרטים ועוד במאמר הבא.

 

תוויות - סימון, מיון וניהול מלאי

נראה כי בשלב יחסית מוקדם של האנושות הבינו בני האדם כי ישנו צורך ובסימון וניהול המלאים שלהם. בעבר הדבר נעשה באמצעים פרימיטיביים כמו חריטה על כדי חרס או סימון בלוחות עץ, אך כיום היכולת שלנו לסמן מוצרים ולנהל מלאי היא גבוהה ומתקדמת בהרבה. ניהול המלאי היא פעולה חשובה מאוד המביאה לחיסכון כלכלי ולצמצום הפסדים. אך כאשר אנו מדברים על פעילות המעבדה העניין הופך לקריטי עוד יותר שכן ישנו צורך בסימון דוגמאות, מבחנות ותוצאות ניסויים שונים.

מדפסת תוויות

הצורך בתוויות הוא דינאמי וגמיש, לכן אין לנו יכולת להזמין בכל פעם את המדבקה עם התוכן הנדרש לנו, ולהמתין עד אשר הספק יכין את ההזמנה וישנע את המדבקה. לחלופין, כתיבה ידנית הינה מפרכת, מוסיפה שגיאות ואינה מאפשרת עמידות לאורך זמן. הפתרון האידיאלי עבור צורך זה הוא שימוש במדפסת מדבקות ניידת וקומפקטית, המאפשרת לכם להזין לתוכה נתונים, להכניס גליל ייעודי של מדבקות ופשוט להדפיס את אשר חפצה נפשכם בו. זהו פתרון מהיר ודינאמי העונה בדיוק על צורכי המעבדה ומאפשר לכם הדפסת תוויות של תרופות, מדפסת מדבקות למבחנות, גיליונות נתונים, ברקודים, תוויות ועוד.

 

אין המדפסת התרמית עובדת?

למדפסת התרמית עקרון עבודה פשוט יחסית, אך גאוני למדי. הן פועלות על בסיס נייר תרמי מיוחד, המצופה בחומר כימי שמשנה את צבעו בעת חשיפה לחום מסוים. הנייר מוטען לתוך המדפסת, ובעזרת מנגנון חימום הוא משנה את צבעו בהתאם לדפוס או לברקוד המבוקש. מדפסות תרמיות הן מוצר נפוץ וכולנו מכירים אותן מהקופה בסופר או מכל מסוף אשראי אחר, אך כאשר מדברים על מדפסות תרמיות המיועדות למעבדה, מתכוונים למדפסות בעלות יכולות הדפסה מתקדמות, יכולת הזנת נתונים, ממשק משתמש ידידותי ונוחות שימוש גבוהה.

מדפסת להדפסת תוויות

יתרונות המדפסת התרמית

לא בכדי הומצאו המדפסת והנייר התרמי, השימוש בהם מבטיח מספר יתרונות חשובים:

- בלי דיו – מנגנון החימום מייתר את הצורך בדיו ומספק תוצאה סופית מהירה, מדויקת ועמידה.

- עמידות – העמידות היא נקודה חשובה במיוחד, שכן תנאי המעבדה מצריכים לעיתים עמידות בתנאי קיצון כמו הקפאה, חימום או רטיבות.

- נוחות שימוש – השימוש במדפסת נעשה בעזרת ממשק משתמש קל ופשוט והזנת הנתונים אליו נעשית באופן כמעט אינסטינקטיבי.

- דינאמיות – היכולת הדינאמית היא חשובה במיוחד, ניתן להזין תאריכים, שעות, גיליונות נתונים ועוד. הכל בלחיצת כפתור מהירה.

 

איך משתמשים במדפסת?

על מנת לעשות שימוש במדפסת תצטרכו להצטייד במדבקות תרמיות ייעודיות. את המדבקות תוכלו להשיג במגוון גדלים המתאימות למבחנות והכלים הנפוצים במעבדות בשלל תצורות, מיוחדות המתאימות לשימוש במעבדה כמו מדבקות למבחנות, מדבקות עמידות לחום, מדבקות עמידות להקפאה וכולי. לאחר שתשיגו את גלילי המדבקות תוכלו להטעין אותן במקום הייעודי לכך, להזין את הנתונים אותם תרצו להדפיס ופשוט להתחיל להדפיס. השימוש הראשוני עשוי להיות מעט מורכב, אך ברכישה דרכנו תוכלו ליהנות משירות של תמיכה וליווי טכני צמוד לאורך כל הדרך.

 

המגוון שלנו

החברה שלנו פועלת מזה למעלה מ-30 שנה בתחום ציוד המעבדה והציוד ההיקפי, אנו עובדים ללא הפסקה על מנת להביא לכם את הציוד הטוב ביותר בעולם ברמת המחירים הטובה בישראל. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של:

- מדפסות תרמיות איכותיות

- גלילי מדבקות המתאימות במיוחד לשימוש במעבדה

- סורקי ברקודים מתקדמים

כל אחד ואחד מהמוצרים שלנו נבחר בקפידה ונבחן לעומק, על מנת לוודא כי הם אכן עומדים בסטנדרט האיכות אותו אנו רוצים להעניק לכם.

 

לצפייה בקטלוג לחצו >>>כאן<<<.

בכל שלב אנו עובדים לצידכם ונשמח לספק מענה מקיף לכל שאלה או בקשה שעשויות לצוץ. לשיחה עם נציג, קבלת הצעות מחיר וביצוע הזמנות – חייגו: 02-6511102.

bottom of page