top of page

כלים כימיים למעבדה 

היכן אתם רוכשים כלים כימיים למעבדה? קבלו המלצה חמה

 

במעבדות כימיות עושים שימוש בציוד רב ומגוון. חלק נכבד מרשימת הציוד הדרושה בכל מעבדה כימית, הינם כלים המשמשים לעבודה השוטפת. היכן אתם רוכשים כלים כימיים למעבדה שלכם? רוצים לדעת עוד על כלים למעבדות כימיות וכיצד לבחור את אלו המתאימים ביותר עבור המעבדה שלכם ולמשימות המבוצעות בה? המשיכו לקרוא.

באילו כלים משתמשים במעבדה כימית?

בכל מעבדה כימית תמצאו, בין היתר, פלטות, מבחנות מסוגים וגדלים שונים, מעמדים, קופסאות, וגם מיכון כדוגמת מדפסות לסימון דוגמאות. במרבית המקרים גם תהיינה תוויות להקפאה וזוהי רק רשימה חלקית.

 

האם קיימות רמות שונות של כלים וציוד למעבדה כימית?

בוודאי. איכות המוצרים תלויה במספר גורמים:

דבר ראשון – החומר ממנו עשויים הכלים והציוד. אתם ודאי חושבים ״פלסטיק״ – אבל איזה פלסטיק? האם הוא דקיק ושברירי, או שהוא עמיד לאורך זמן ויעמוד בשימושים שונים, כניסה ויציאה חוזרת מתנאי קירור או הקפאה וכדומה.

דבר שני – הקפדה על איכות ייצור. גם אם המוצר עשוי מחומר טוב יותר, רצוי לוודא שמדובר בייצור בתנאים מחמירים אשר מקפידים על איכות ייצור גבוהה. כן, גם ליצרנים גדולים ואיכותיים יכולות לקרות תקלות בפס ייצור, אך כאן נכנס גם הספק ורמת השרות שהוא מעניק. אם במקרה עבר המוצר מבעד לסינון של היצרן ואפילו את הספק – אזי יש כתובת, יש למי לפנות.

מעבר לכל הנאמר, יש גם עניין של ותק ומוניטין של יצרני ציוד. ברוב המקרים מי שהוכיח את עצמו לאורך השנים הוא מי שמקפיד על מוצרים איכותיים המעניקים תמורה טובה לרוכשים אותם. ספק אשר מקפיד להביא ציוד של יצרנים מן השורה הראשונה תמיד יהיה עדיף.

כלים כימיים למעבדה

מה השיקולים בבחירת כלים וציוד מתכלה למעבדה כימית?

כמו בכל תחום ולפני כל רכישה – חשוב לוודא שאתם יודעים מהם המאפיינים שעבורם יצטרך הציוד שתרכשו לתת מענה. באלו מבחנות אתם משתמשים במעבדה שלכם? מעמדים שונים יצטרכו גם הם להתאים לסוגי המבחנות – למשל.

הנה רשימה חלקית של מספר תכונות שעליכם לבדוק:

1. נפח העבודה – יקבע את כמות הציוד הנדרשת לתקופה מסוימת.

2. החומרים שאתם בודקים – יקבעו את סוג הציוד ואת יכולותיו ותכונותיו הספציפיות.

3. התקציב שלכם – מבין כל המוצרים העונים על דרישות המעבדה, ישנו גם תמיד שיקול כלכלי.

 

היכן מומלץ לרכוש כלים וציוד למעבדה כימית?

חברות המתמחות בציוד למעבדות הן נקודת הפתיחה שלכם בחיפוש אחר הציוד המתכלה והכלים למעבדה שלכם, אולם כמו בכל תחום, גם בתחום ציוד למעבדות – כימיות או אחרות - יש טווח נרחב של רמות מוצרים. העדיפו ספק עם  וותק, ניסיון ועם רמת שרות גבוהה. כדאי לבחור בספק שקיים כבר זמן רב, אשר צבר ניסיון בתחום ולא פחות חשוב: מוניטין. אין כמו שם טוב שמאחוריו גם שרות איכותי ומקצועי. תמיד כדאי להעדיף גורם שניתן להשיג אצלו מוצרים איכותיים ואם צריך, להתייעץ עימו מבלי לחשוש – כי אמינות זה שם המשחק, ועל אמינות ואיכות אנחנו מקפידים במיוחד.

 

הכירו את ירדן ביוטק

אנו גאים לתת שרות למעבדות הפרושות ממטולה שבצפון ועד אילת הדרומית כבר 30 שנים, כאשר המומחיות שלנו הינה בתחום המכשור והציוד ההיקפי האיכותי ביותר למעבדות בתחומי הביולוגיה, הכימיה, ההנדסה והרפואה. את מגוון הכלים והציוד האיכותיים לשימוש במעבדות כימיות שאנו משווקים תוכלו לראות מקרוב על ידי שיטוט באתר שלנו. כדוגמא, תנו הצצה למבחר של פריטי ציוד מתכלה באמצעות הקלקה כאן. אם יש לכם מעבדה כימית ואתם זקוקים לכלים, ציוד היקפי ומכשור כלשהו – אנחנו הכתובת עבורכם.

 

דברו איתנו

החזון שלנו תמיד היה להוביל בתחום שלנו הן ברמה המקצועית והן באיכות ובשרות. את ההצלחה שלנו בנינו על בסיס איכות המכשור שאנו משווקים ואיכות השרות שאנו מעניקים. עבורנו עמידה בציפיות הלקוח היא תנאי סף – אנו תמיד שואפים להתעלות מעל לכך. אנו עוסקים ביבוא, שיווק ומתן שרות ותמיכה בתחום המכשור והציוד המדעי ואף התבססנו כמשווקים בלעדיים של מספר יצרני ציוד מובילים מן העולם. אם אתם עוסקים בתחומי הביולוגיה, דיאגנוסטיקה, ביו-טכנולוגיה, כימיה אנליטית או תעשייתית – אם אתם מכון לרפואה גרעינית – לכל אלו אנו יודעים לתת מענה מקצועי ואיכותי.

תוכלו לפנות אלינו בטלפון שמספרו 02-6511102 או לכתוב לנו לדוא״ל info@yarden-biotec.co.il , ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

bottom of page